Zpět na úvodní stránku
Profesionalni kadernictvi
Prodluzovani vlasu, Afrocopanky
Permanentni make-up i obrazky
Prodluzovani nehtu
Kosmeticka pece, pece o telo
Solaria
mapa
   
PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ, AFROCOPÁNKY

Prodlužování a zahušťování vlasů pravými a umělými vlasy

 


V dnešní době si již můžete splnit i ty "nejbláznivější "představy o tom, jak by měly vypadat Vaše vlasy.
Naše studia využívají širokou škálu metod, které se dají i kombinovat. Pro každého máme řešení a rozhodně se nemusí jednat o nedostupné částky. Každá z metod může znamenat jen drobnou úpravu či naprostou změnu vzhledu.

 


Pár příkladů: vlasy v libovolné délce, zahuštění řidších partií, doplnění dorůstajícího mikáda, velké kouty, kompletní zahuštění či jen ozdobné barevné proužky.
Materiál: vlasy pravé i umělé, rovné, zvlněné i kudrnaté, (u keratinové bondáže a našívání lze aplikovat i vlastní materiál).
Barva: prakticky neomezený výběr barev, možnost jejich vzájemných kombinací, melírování dvou i vícebarevné.
Délka: 10-60 cm
Metody: keratinová bondáž (jednotlivé pramínky), našívání tres, egyptské naplétání.
Trvanlivost: podle výběru materiálu a péče, kterou je zákaznice schopna poskytnout. Na dlouhodobé využití je pochopitelně nejvhodnější pravý vlas, který lze opakovaně použít. V tom případě již zákaznice neplatí materiál, ale pouze jeho přesazení do původní polohy. U všech metod totiž vložený vlasový materiál odrůstá a je potřeba po dvou až čtyřech měsících provést jeho úpravu.
Cena: každý může najít společně s naším odborníkem "míru" tak, aby sladil své představy a finanční možnosti. Cena je v závislosti na způsobu provedení, použitém materiálu, jeho délce, hustotě a barvě.
Úpravy: u vlasů pravých i umělých lze libovolně fénovat i natáčet. Jakékoliv chemické úpravy by měl dělat pouze školený personál.

Rasta - copánky a polocopánky

Je ideálním účesem pro všechny věkové kategorie. Vaši hlavu bude zdobit originální účes, jehož úpravě budete věnovat minimum času. Copánky jsou doplněny o umělý vlas - originální meche (umělé mikrovlasy). Tímto doplněním lze dosáhnout libovolné barvy, délky, síly i hustoty. Dokonce i v případě, že Vaše vlasy jsou jemné a nedorostou déle než na ramena, s touto metodou můžete dosáhnout to, co se Vám zdá absolutně nemožné, například prstýnkovou trvalou do pasu !
Doba úpravy je 5 - 8 hodin. Rasta v žádném případě nepoškozuje Vaše vlasy.

 

Všechny výše zmíněné úpravy lze doporučit pro nejširší vrstvu zákaznic každého věku. Před každým zákrokem je nutná osobní konzultace. Tato je nezávazná a bezplatná. Těmto zákrokům se věnujeme zejména v žižkovské provozovně (telefon 274 817 018), kde je možné si prohlédnout rozsáhlou fotodokumentaci a "osahat" si materiál. Volat můžete i přímo odbornou konzultantku na mobilní telefon 777 292 650.