Zpět na úvodní stránku
Profesionalni kadernictvi
Prodluzovani vlasu, Afrocopanky
Permanentni make-up i obrazky
Prodluzovani nehtu
Kosmeticka pece, pece o telo
Solaria
mapa
   
SOLÁRIA

Říká se, že kdo je opálený, vypadá zdravě a úspěšně. Avšak nežijeme v tropech a navíc ne každý z nás má čas se věnovat opalování. I pro tento případ nabízíme řešení a to 12 hodin denně a sedm dní v týdnu - solárium !!!
Obě studia jsou vybavena solárii.

  V žižkovském studiu se pyšníme novinkou - vertikálním soláriem LUXURA DELTA 900, které je nejsilnější ve své třídě a opalování v něm je určeno pro zvláště náročné zákazníky. Pro nezasvěcené uvádíme, že výhody vertikálního solária jsou maximální hygiena, nejvyšší opalovací efekt (bez bílých míst na těle), krátké opalovací časy (max 10 min.) a důmyslná a výkonná ventilace. Stále nejste rozhodnuti - nevadí, napovíme Vám ještě, že tento nejmodernější způsob opalování u nás pořídíte za bezkonkureční základní cenu 15,- Kč/minuta, a to bez rozdílu kolik si objednáte minut.

Dále jsou pak obě studia vybavena klasickými solárii vyšší třídy Passions a Alpha Sun, jejichž výkony jsou zhruba stejné a zaručují velmi pěkné opálení, a to ze velice příznivou cenu. Tato solária jsou vhodná pro zákazníky, kteří dávají přednost relaxaci a pohodlí při opalování. Dále mají zákazníci možnost si zakoupit permanentní karty, které výrazným způsobem snižují cenu 1 minuty a všechny typy jsou přenosné. V praxi to znamená další výhodu - chcete-li opravdu ušetřit - zakupte si permanentní kartu společně v rodině či na pracovišti a pak se opalujete za opravdu symbolickou cenu.

V neposlední řadě si každý zákazník může vybrat z opravdu široké nabídky opalovací kosmetiky světových značek, s tím, že mu náš vyškolený personál ochotně a rád porádí jaký je pro něj ideální přípravek.