Zpět na úvodní stránku
Profesionalni kadernictvi
Prodluzovani vlasu, Afrocopanky
Permanentni make-up i obrazky
Prodluzovani nehtu
Kosmeticka pece, pece o telo
Solaria
mapa
   
KOSMETlCKÁ PÉČE, PÉČE O TĚLO

Kosmetická péče nabízí širokou škálu kosmetických úkonů a zákaznice si může společně s naší kosmetičkou sestavit takový program, který jí bude maximálně vyhovovat.
Pracujeme s přípravky předních kosmetických firem jako jsou: Integra, Keenwell, Germaine de capuccini, Avon, Alcina, Gemetic.

Základní úkony: Odlíčení, změkčení pleti, malé čištění, hloubkové čištění, malé i hloubkové čištění zad i dekoltu, ruční masáž obličeje i dekoltu. Peeling, odstranění mílií, pleťové masky, vitaminové ampule, úprava či modelace obočí, barvení řas i obočí. Líčení denní, slavnostní, večerní, svatební. Depilace teplými vosky - horní ret, brada, tváře, lýtka stehna, třísla, ruce.

Nadstandardní úkony:
speciální řady pro ošetření určitých kožních specifik - intenzivní ošetření pleti s akné, intenzivní ošetření zralé pleti, hydratační ošetření se 100% kolagenem, exkluzivní ošetření OPTIMA Q 10, vypínací ošetření, speciální ampule a séra, ošetření a mikromasáž očního pozadí, ozonizace.

A něco navíc ze současných novinek: nastřelování náušnic, prodlužování řas, trvalá na řasy, japonské tetování, permanentní make-up.

Vzhledem k tomu, že v každém středisku pracují kosmetičky s jinými kosmetickými firmami, doporučujeme provádět objednávky telefonicky dle Vašich požadavků na jednotlivé kosmetické značky.