Zpět na úvodní stránku
Profesionalni kadernictvi
Prodluzovani vlasu, Afrocopanky
Permanentni make-up i obrazky
Prodluzovani nehtu
Kosmeticka pece, pece o telo
Solaria
mapa
   
PERMANENTNÍ MAKE-UP I OBRÁZKY

Pernament make-up neboli trvalé nalíčení světový hit v dekorativní i korektivní kosmetice.
V našem salonu již 5 let praxe.

Jedná se o mikroimplantaci pigmentu do pokožky speciálním přístrojem. Je prováděna lehkými hyperantialergickými přírodními barvivy. Neumíte si představit, jak by právě Vám mohla tato metoda pomoci?

 
Klepnutím na náhled se otevře okno s fotogalerií

Zde je několik příkladů:

OBOČÍ:
Doplnění vytrhaného a prořídlého, vykreslení chybějícího, změna tvaru oblouku - jeho rozšíření, prodloužení, zvýraznění barvy. Tvar obočí významně ovlivňuje celý obličej. Vyřeší problém širokého či úzkého chřípí, zapadlých nebo vypouklých očí, daleko či blízko posazených očí, výrazně ovlivňuje vizuální dojem spadlých víček, nízkého či vysokého čela, zúžení nebo naopak rozšíření obličeje aj.

 
Klepnutím na náhled se otevře okno s fotogalerií

RTY:
Kontura rtů - částečné nebo úplné tzv. stínování, tj. probarvení rtů. Tento zákrok poslouží zvýraznění rtů, jejich zvětšení či zmenšení, korekci nerovností, dokreslení chybějícího nebo málo výrazného tzv. srdíčka. Zabrání rozmazávání rtěnky do kolmých vrásek kolem úst, zaretušuje jizvy po oparech, akné či úrazech. Opticky zvedne pokleslé koutky, doplní chybějící strany horního rtu. Vykreslení celých rtů - tam kde chybí nebo jsou příliš bledé. Tvar rtů a jejich barva dělají ženský obličej svůdný a výrazný. Je to jeden z prvních vjemů, který na ženě vnímáme. Máte své rty dokonale krásné? Zvýrazněte tuto přednost!

 
Klepnutím na náhled se otevře okno s fotogalerií

LINKY:
Horní i dolní - tj. dekorace, zvýraznění či změna tvaru očí. Vizuální korekce tvaru a posazení očí, navození vzhledu delších a hustších řas, doplnění chybějících řas. Linka může být ozdobná - silnější - či jen jemně protetovaná mezi trsy řas. Myslíte si, že nemůžete vyjít ven bez oční linky, ty se pak stále rozmazávají a nikdy není jedna jako druhá? Závidíte kamarádce výrazně ohraničené oči dodávající pohledu jiskru?

 
Klepnutím na náhled se otevře okno s fotogalerií

Pak je pernamentní make-up správné a jediné řešení!

Ozdobné obrázky na tělo permanentní metodou


Klepnutím na náhled se otevře okno s fotogalerií

Výhodou této metody je kratší trvanlivost a hyperantialergení barviva. Líbí se Vám tetování teď, ale nevíte, jestli ho budete chtít ještě za 5 let? Pak zvolte tuto metodu. Budete mít výběr motivů z katalogu, podle vlastního přineseného vzoru nebo Vaší fantazie, v rozsahu od pihy krásy až po ozdobné řetízky na kotník apod.

A další výhody pernametního make-upu?

* Několik let trvalé nalíčení i ve vodě, v sauně, při sportu, ve spánku, i při pláči - prostě všude, kde chce žena být krásná a upravená.
* Zvýraznění předností a korekce nedostatků v obličeji.
* Úspora času i peněz vynaložených na dekorativní kosmetiku.
* Již žádná denní nervozita a nezměrná pracnost pro ženy, které nosí brýle.
* U starších žen nedochází k rozmazávání líčidel do vrásek.
* šetří Vaši pokožku, která není přetěžována denním odličovaním.
* Ideální pro ženy, které jsou alergické na klasická líčidla.
* Umíte si vůbec představit, že se již nemusíte obávat o své obočí, oční linky, konturu či vybarvení úst? že celé to krásné nalíčení zůstane stále stejné i při probuzení, po jídle či po polibku?

Trvanlivost permanentního make-upu
je individuální - 1 až 5 let. Závisí na typu a stáří pokožky, na sytosti dohodnuté barvy a zejména na následné péči o pigmentovaná místa. Trvanlivost permanentního make-upu výrazně snižují tyto okolnosti: slunění (včetně solárií), nadměrné máčení a vysoušení, peeling, přípravky s AHA kyselinami nebo jinými prostředky, které způsobují zvýšené olupování pokožky, používání agresivních kosmetických přípravků, zejména s bělícími či barvícími prostředky. Během tvorby permanentního make-upu může dojít k zarudnutí nebo event. mírnému otoku. Tyto příznaky během krátkého času odezní. Pro aplikaci permanentního make-upu se používá pouze jednorázové přípravky, včetně jehel (u klasického tetování se používají jehly po sterilizaci vícekrát).

Veškeré přípravky k znecitlivění, dezinfekci, sterilizaci i barviva jsou schválena Hlavním hygienikem ČR.

Postup aplikace
: Namíchání žádaného odstínu, přesné předkreslení tvaru na místo aplikace namíchanou barvou. Zákaznice si sama určí nejlepší variantu. Přesně ve tvaru předkreslení se pak aplikuje (po znecitlivění) permenentní make-up. Nemůže se tak nikdy stát, že by klientka neměla možnost předem posoudit a zhodnotit výsledek nebo, že aplikace bude odlišná od původního přání.

Věkové omezení: není !!!
Permanentní make-up je natolik citlivý a jemný zákrok, že je vhodný jak pro mladá děvčata, tak pro ženy starší (i přes 60 let). Závisí jen na zdravotním stavu a stavu pokožky. Pouze ve vyjímečných případech je nutno aplikaci konzultovat se svým lékařem.

Závěrem:
Množství žen věnuje značné částky na oblečení, boty, kabelky, líčidla, parfémy a podceňují skutečnost, že především obličej je a vždy zůstane i do pozdního věku jejich nejvýraznější vizitkou. V každém věku je dnes možné zůstat ženou přitažlivou a především sama se sebou spokojenou.