Zpět na úvodní stránku
Profesionalni kadernictvi
Prodluzovani vlasu, Afrocopanky
Permanentni make-up i obrazky
Prodluzovani nehtu
Kosmeticka pece, pece o telo
Solaria
mapa
   
PROFESIONÁLNÍ KADEŘNICTVÍ

V úvodu si dovolíme zdůraznit, že služby našich kadeřnictví nabízíme rovněž 7 dní v týdnu, od 9 do 21 hod. V mimořádných případech lze domluvit i individuální termín před nebo po uzavírací době.
Dámské, pánské, dětské.
Pracujeme s vlasovou kosmetikou Selektive, Wella, L'oreal. Jedná se o vysoce kvalitní přípravky vlasové kosmetiky. Jejich cenové rozdíly, však umožňují uspokojit široký okruh zákaznic, včetně těch nejnáročnějších. Všechny naše kadeřnice jsou průběžně školeny na nejnovější kadeřnické technologie, a to jak ve střizích, barvení, melírování, trvalých tak i v péči o vlasy jako celek. Ke kompletní péči od nejjednodušších úkonů až po nejnáročnější patří také odborné poradenství. Výběr střihu a barvy nezávisí jen na tvaru obličeje a kvalitě vlasů, ale také na celkovém založení zákaznice, jejím postavení atd. V popředí naší nabídky si dovolujeme upozornit zákaznice na nadstandardní služby v oblasti kadeřnictví tj. prodloužení či zahuštění vlasů a afro copánky.

 


Z naší další nabídky uvádíme:

Střihy:
klasické, módní, ultramódní novinky předních světových kadeřníků
Barvy a přelivy: Široká škála odstínů již zmíněných firem umožňuje jakoukoliv kreaci v oblasti barevných technologií. Nejvíce žádanou novinkou jsou tzv. americké melíry. Jedná se o různobarevné kreace jejichž pomocí lze vytvořit mimořádně atraktivní účes. Tato technologie umožňuje ještě více zdůraznit přednosti střihu, naopak umožňuje potlačit některé nedostatky v hustotě či kvalitě vlasů. Barvy mohou být dvě, tři i více a jsou kladeny v určitých partiích nebo celoplošně od nejjemnějšího melirování až po výrazné proužky. Barvy lze volit od nejjemnějších tónů (tzv. barvení tón v tónu) až po výrazné přechody barev. V klasickém barvení a přelivech se rovněž držíme nejnovějších technologií.
Odstraňování nežádoucích barev: V tomto směru jsme schopni pomoci i zákaznicím, které doplatily na víru ve slogany, že obarvit si kvalitně vlasy dokáže každý sám. Jenže ta krásně oříšková barva z obrázku je najednou na vlastních vlasech např. oranžová. V tomto směru využíváme tzv. vymývacích lázní, které nepoškozují vlasy.
Trvalé: Standardní i nadstandardní, na krátké i dlouhé vlasy. Sem lze zařadit i opak nebo-li rovnání přírodně zvlněných nebo i silně kudrnatých vlasů.
Permanentní styling: Jedná se o novinku jíž lze vlasy dočasně vytvarovat (na dva až tři měsíce) aniž by se jakkoliv narušily nebo zatížily. Velkou pomocí je i pro ženy, které mají vlasy příliš tvrdé nebo se jim mastí. Tato metoda vlasy velmi šetrně zvláční a jemně nadzvedne od hlavy.
Melíry klasické i krémové: Melíry se aplikují celoplošně, částečně, či jen ozdobné proužky. V odstínech od zcela bílých až po přírodní. Melíry krémové zajišťují jedinečně krásné odstíny a zároveň jsou k vlasům mimořádně šetrné. Jsou vhodné i na slabé nebo jinak poškozené vlasy.
Regenerace: zábaly, vlasové masky, okamžitá regenerace v ampulích, vlasová séra.
Domácí péče: I v tomto ohledu našim zákaznicím vycházíme vstříc širokou nabídkou profesionálních produktů od tužidel, laků, šampónů až po speciální pěstící přípravky na lupy a padání vlasů.

Nemáte-li žádnou představu o svém vzhledu, inspirací pro Vás může být pohovor s naší kadeřnicí, výběr z množství kadeřnických knih, které jsou zde k dispozici nebo i přinesený obrázek s účesem Vašich snů.

Těšíme se na Vaši návštěvu.